WORKSHOPY


PRAGULIC

Společnost Pragulic se zabývá netradičními prohlídkami Prahy očima lidí bez domova. Domluvili jsme pro vás speciální prohlídku s průvodkyní Ivanou v úterý 18.12. od 9:00 do 11:00.

Jedná se o nezapomenutelný zážitek. Ivana si pro každého přihlášeného připravila úkol – vemte si s sebou pár kelímků či hrnečků, termosku s kávou, cukr a drobné části zimního oblečení (staré rukavice, čepice, šály…).

Kapacita je pouze 10 studentů, proto neváhejte se závazným přihlašováním na e-mailovou adresu eliska.gemrotova@gmail.com!


SUE RYDER

V tomto workshopu budete mít možnost v pondělí 17.12. od 10:30 do 11:30 navštívit domov důchodců Sue Ryder a popovídat si s pamětníky o vývoji vánočních tradic a dobách jejich mládí.

Přineste krabičku domácího cukroví, dobrou náladu a pojďte se naladit na vánoční atmosféru a zlepšit někomu den.

Maximální kapacita je 12 studentů, tak neváhejte!

Informace o přihlášení zasílejte na e-mailovou adresu eliska.gemrotova@gmail.com


TRIČKA, TAŠKY

Nechce se vám jít na demonstraci či sbírat odpadky, ale přes to byste rádi vyjádřili svůj postoj a názor?

Jestli ano, přijďte v pondělí 17.12. kdykoliv v průběhu festivalového dne do druhého patra, kde budete mít možnost napsat vámi vybrané heslo, logo nebo názor na trička/plátěné tašky.

Pokud si nepřinesete předmět k popsání vlastní, bude možnost si ho tam v omezeném množství za drobný poplatek zakoupit.

Účast neomezená, budeme se na vás těšit!


GREENPEACE

Chcete dostat udržitelný životní styl do širokého povědomí společnosti? Jak na to si společně ukážeme na workshopu. Vytvoříme si vlastní ekologickou kampaň, vymyslíme její cíle, strategii a design. Slogan naší kampaně napíšeme na transparent, který pověsíme ve škole. V projektu pak můžete sami pokračovat vytvořením webovek nebo uspořádáním veřejné akce.


KOMIKS S TOY BOX

Zajímá vás kreativní tvorba, která zároveň nese nějaký význam? Přijďte ve středu      19. 12. v 9:00 na komiksový workshop s umělkyní Toy Box. Jak naprostí začátečníci, tak pokročilí si přijdou na své a zábavnou formou dostanete možnost nahlédnout do světa komiksu.